- Ruijie

Цена
€18 49 / 36 16 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | Ethernet |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотни ленти | Single Band 2.4 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 300 |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 2 |
| Bluetooth | Не |
| MU-MIMO | Не |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Удължител на обхват Ruijie RG-EW300R, N300, 1x10/100
Премахнете мъртвите зони на Wi-Fi и разширете мрежовото си покритие без усилие с Ruijie RG-EW300R. Този удължител на обхват N300 усилва съществуващия безжичен сигнал, осигурявайки стабилна връзка за сърфиране, стрийминг и ежедневни задачи.
Ключови Предимства
- Лесна настройка — Бърз монтаж чрез бутона WPS или уеб интерфейс.
- Широка съвместимост — Работи с всеки стандартен Wi-Fi рутер или точка за достъп.
- Компактен дизайн — Включва се директно в стенен контакт, без да блокира съседните гнезда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | RG-EW300R |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотни ленти | Single Band 2.4 GHz |
| Максимална скорост | 300 Mbps |
| Ethernet портове | 1x 10/100 Mbps |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени | 2 |
Какво има в кутията
- Удължител на обхват Ruijie RG-EW300R
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








